Faktor Soukup - informovaný, chytrý, odvážný

Deset let zpoždění
Spuštění finského reaktoru se poosmé odkládá

01.09.2014 16:42

Datum zprovoznění největšího finského jaderného reaktoru Olkiluoto 3 o výkonu 1600 megawattů se odkládá na druhou polovinu roku 2018. Oznámilo to konsorcium francouzské společnosti Areva a německého koncernu Siemens, které tuto zakázku dostalo.

Nejdiskutovanější názory

• Petr Vaněk (1 hlas) 01.09.2014 20:33

A tyhle amatéři chtěli stavět reaktor u nás.

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

V clanku vubec nesedi casova souvislost.

0 hlasů

Atom nema budoucnost. Slunce, vitr a biogas nam budou stacit. A neco na plyn na vyrovnavani.

0 hlasů

A proc se v Bavorsku po odstaveni dvou jadernych elektraren po havarii ve Fukusime musela jedna znovu spustit? Elektrarnami na biogas by se muselo zastavit cele Nemecko a vitr je ucinny pouze v sev.Nemecku v mori.

0 hlasů

... a take podzemni energie. Uz jsem planoval 2 projekty a oba funguji. 1 velka hala s pro firmu a jeden obytny dum pro priblizne 45 bytu. Ale musi byt vhodne geologicke podminky.

0 hlasů

A tyhle amatéři chtěli stavět reaktor u nás.

1 hlas

Časopis Týden